filozofia Vogue – filozofia bloga

Taki tytuł jak Vogue powinien być liderem na rynku, pewną siłą przewodnią, i proponować to co uważamy za najlepsze. Badania preferencji odbiorców są cenne, ale Vogue musi być pewny siebie i nadawać kierunek. Zawsze z wdzięcznością wysłuchiwałam, co się nie podobało czytelniczkom, ale ostatecznie czułam, że naszym zadaniem jest inspirować.

Cytat pochodzi z książki Vogue, Za kulisami świata mody Kristie Clements. Zapadł mi w pamięć, bo właśnie tak postrzegam swojego bloga – ma inspirować: do przemyśleń, do działań, do niecodziennego postrzegania otaczającej nas rzeczywistości. Pokazuję tu rzeczy które mnie zachwyciły, zdziwiły a czasem po prostu mi się spodobały i chcę się z Wami tym podzielić. To jak pudełko czekoladek: nigdy nie wiesz na jaką trafisz 🙂

Blog to trochę taki internetowy magazyn. To my – blogerzy decydujemy co i w jaki sposób chcemy przedstawić. A ja mam nadzieję że czasem wpis poprawi Wam nastrój, spowoduje uśmiech na twarzy a być może będzie zaczątkiem jakiś ciekawych, kreatywnych działań.

_DSC0577

_DSC0579

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s